BUGZY to nowa marka wysokiej jakości odzieży dziecięcej, tworzona z pasją i sercem. Powstała jako odpowiedź na potrzeby i marzenia dzieci oraz ich rodziców. Impulsem do jej powstania była chęć dostarczenia pięknych, wyjątkowych i zarazem niesamowicie wygodnych ubranek dziecięcych w przystępnych cenach.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Wieloletnie doświadczenie w branży odzieżowej oraz znajomość potrzeb najmłodszych klientów gwarantują rewelacyjną jakość wykonania każdego produktu. Doskonała konstrukcja ubranek BUGZY idzie w parze z najwyższą jakością materiałów. Stawiamy na wysoką jakość i komfort noszenia odzieży. Do produkcji ubrań używamy głównie wysokogatunkowej tkaniny bawełnianej, pozwalającej skórze dziecka swobodnie oddychać i dbającej o właściwą termoregulację. Nasze tkaniny - dresówka pętelka - posiadają certyfikat OekoTex Standard 100, są delikatne, miękkie, elastyczne i przede wszystkim całkowicie bezpieczne dla dzieci.

ORYGINALNY PRODUKT

Każdy produkt wyróżnia się wspaniałym wzornictwem. Jest połączeniem klasyki i prostej stylistyki z wyczuciem do nowoczesnych trendów. BUGZY to piękno ukryte w szczegółach. Dbamy o estetykę, o każdy detal i staranne wykończenie najdrobniejszych elementów. Niepospolite kieszonki, urocze kokardki, miękkie pomponiki i inne dodatki są tak samo ważne, jak doskonały krój spodni czy bluzeczki. Każdy produkt jest oryginalny, zagwarantuje  Twojemu dziecku wyjątkowy, zachwycający styl i sprawi, że na jego twarzy pojawi się uśmiech.

MISJA

Zwracamy szczególną uwagę na zadowolenie dzieci. Staramy się przedstawiać w swojej ofercie nie tylko ubranka olśniewające wyglądem, ale też wygodne i praktyczne, w pełni dostosowane do potrzeb dziecka. Każdy maluszek musi czuć się w nich swobodnie.


BUGZY jest niesamowite, bo czyni z małego człowieczka kogoś wyjątkowego, kogoś kto ma już własny nietypowy, niepowtarzalny styl.