Nowy produkt
Biała bluzeczka z krótkim rękawem z szarym kotkiem i różowym kwiatkiem.
Szara tiulowa spódniczka.
Uwaga: Ostatnia sztuka!
Data Dostępność:
BLUZKA
Biała bluzka z krótkim rękawem oraz okrągłym dekoltem wykonana z delikatnej bawełny. Idealna propozycja na lato. Szary brokatowy kotek i różowy kwiatek dodają bluzce uroku. Miła w dotyku, modna i bardzo wygodna propozycja dla wszystkich dziewczynek pragnących wyróżniać się z tłumu.
Tkanina
Skład: 100% bawełna
Można prać w temperaturze 30°
.
SPÓDNICZKA
Szara tiulowa spódniczka. Wykończona ozdobną srebrną tasiemką. Praktyczny krój zapewniają komfort noszenia. Elastyczny pas gwarantuje wygodę i swobodę ruchów. Kochasz modę i wygodę – to idealny wybór dla Ciebie.
Tkanina
Skład: 95% poliester, 5% elastan (Lycra ®)
Można prać w temperaturze 30°
.
Zobacz inne produkty, które mogą Ci się spodobać
Krótkie spodnie dresowe z delikatnie opuszczonym krokiem we wzorze pajęczyny na limonce w bocznymi kieszeniami.
Elegancka bluzeczka w czarno-białą kratkę z różową kokardą z krótkim rękawem. Eleganckie, wygodne spodnie dresowe z delikatnie opuszczonym krokiem w kolorze różowym z szarymi guzikami.
Bluza z długim rękawem i kapturem w myszki Mini/Miki na szarym. Eleganckie spodnie dresowe z delikatnie opuszczonym krokiem w kolorze czerwonym z czarnymi guzikami.
Wyjątkowa granatowa bluzka we wzorze strzałki-serca z długim rękawem. Bardzo wygodne spodnie dresowe z delikatnie opuszczonym krokiem w kolorze różowym. .
Bluza z długim rękawem we wzorze z czerwonymi reniferami. Eleganckie spodnie dresowe z delikatnie opuszczonym krokiem w kolorze czerwonym z czarnymi guzikami. .
Eleganckie spodnie dresowe z delikatnie opuszczonym krokiem w kolorze czerwonym z czarnymi guzikami.
Czarna bluza z biało-czerwonymi napisami „I love MaMa”, „I love PaPa” z długim rękawem. Eleganckie spodnie dresowe z delikatnie opuszczonym krokiem w kolorze czerwonym z czarnymi guzikami.
Czarna bluza z biało-czerwonymi napisami „I love MaMa”, „I love PaPa” z długim rękawem. .
Bluza z długim rękawem we wzorze arctic. Spodnie dresowe z delikatnie opuszczonym krokiem w kolorze niebieskiego jeansu z czarnymi guzikami.
Bluzka imitująca szary sweterek z warkoczem z długim rękawem i różowymi dodatkami. Bardzo wygodne spodnie dresowe z delikatnie opuszczonym krokiem w kolorze różowym.
Bluzka imitująca szary sweterek z warkoczem z długim rękawem i różowymi dodatkami. .
Biała bluzka z kieszonką z czarno-białą zebrą z długim rękawem. Spodnie dresowe z delikatnie opuszczonym krokiem w charakterystyczne czarno-białe zebry. .
Bluza z długim rękawem w przepięknym wzorze arctic. Spodnie dresowe z delikatnie opuszczonym krokiem w kolorze brązowym z czarnymi guzikami. .
Bluzka w czarno-białą kratkę z różową kokardką z długim rękawem. Spodnie dresowe z delikatnie opuszczonym krokiem w kolorze różowym z szarymi guzikami.
Ciepła dwuwarstwowa czapka w szare baletnice na różowym z szarym pomponem.
Spodnie dresowe w czerwono-czarną kratkę z delikatnie opuszczonym krokiem z czarnymi bocznymi kieszeniami.
Elegancka bluza w czarne krzyżyki na graficie z długim rękawem. Spodnie dresowe z delikatnie opuszczonym krokiem w kolorze czarnym z szeroką kieszenią w czarne krzyże na graficie. .
Czapka dwuwarstwowa w różowe myszki na czarnym. Ciepły dwuwarstwowy komin w różowe myszki na czarnym.
Czapka dwuwarstwowa w Minionki z bananami. Ciepły dwuwarstwowy komin w Minionki z bananami.
Spodnie dresowe w czerwono-czarną kratkę z delikatnie opuszczonym krokiem z czarnymi bocznymi kieszeniami i czarnymi szelkami.
Czapka dwuwarstwowa w różowe myszki na czarnym z 2 pomponami.
Czapka dwuwarstwowa w różowe myszki na czarnym z 2 pomponami. Ciepły dwuwarstwowy komin w różowe myszki na czarnym.
Bluza w niebiesko-szare trójkąty z długim rękawem. Wygodne spodnie dresowe z delikatnie opuszczonym krokiem w kolorze czarnym z praktycznymi kieszeniami.
Sukienka w czerwono-czarną kratkę z czarną kokardką z długim rękawem. .
Sukienka w różowe myszki na czarnym z długim rękawem. .
Biało-różowa sukienka z szelkami w kształcie uszek króliczka.
Biało-musztardowa sukienka z szelkami w kształcie uszek króliczka.